| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TL5 G5 28W 16x1149 HE Yellow |
| Bränd | SPL Lighting |
| Kategooriad |
Luminofoorlambid T5
G5 pirnid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Lambipesa | G5 |
| Värvustemperatuur | 0 K |
| Lambi võimsus | 28 W |
| Lambi nimetus | T5 |
| Pakkimistase 1 | 8718739054783 |
| Pakkimistase 2 | 8718739054787 |