| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Tilos 3-Kit | Recessed light | Stainless steel |
| Bränd | NORDLUX |
| ETIM | EC000758 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Kõrgus/sügavus | 136 mm |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Värvustemperatuur | 3200 K |
| Süsteemi võimsus | 5 W |
| Efektiivne valgusvoog | 90 lm |
| Pakkimistase 1 | 5701581002074 |
| Lambipesa | GU10 |
| Kere värvus | Muul viisil |