| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Voltage measurement transducer MB-3U-1 |
| Bränd | F&F |
| Kategooriad |
Measurement Transformers
|
| Päritoluriik* | PL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8517 1800 00 |
| Nimivoolu sagedus | 50 Hz |
| Pinge mõõtevahemiku lähteväärtus | 0 V |
| Pinge mõõtevahemiku lõppväärtus | 285 V |
| Pakkimistase 1 | 5908312595311 |
| Sisseehitatud konfigureerimisfunktsioon | No |
| Lülitusväljundiga | No |