Thorsman - TTI-YH123-72 - external corner adjustable - white image 2
Thorsman - TTI-YH123-72 - external corner adjustable - white image 3
Thorsman - TTI-YH123-72 - external corner adjustable - white image 4
MD01 thumbnail 1
Thorsman - TTI-YH123-72 - external corner adjustable - white thumbnail 2
Thorsman - TTI-YH123-72 - external corner adjustable - white thumbnail 3
Thorsman - TTI-YH123-72 - external corner adjustable - white thumbnail 4
Thorsman - TTI-YH123-72 - external corner adjustable - white
Ainult telli Minimaalne tellimuse kogus: 10
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 7315885589520
MPN: 5589520
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Thorsman - TTI-YH123-72 - external corner adjustable - white
Bränd Schneider Electric
Kategooriad Seinakaablirennid
ETIM EC000872
Laius 72 mm
Mudel Põhiseade
Sügavus 145 mm
Materjal Muul viisil
Materjal Plast
Katete arv 0
Katte laius 1 0 mm
Katte laius 2 0 mm
Katte laius 3 0 mm
Sümmeetriline Yes
Nurk 85-135 °
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 7315885589520
Muud tehnilised andmed
Värvus Valge
Halogeenivaba Yes
RAL-number 9016
Talitlustemperatuur -25-60 °C