| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Thorsman - TTI-R2 161 wall collar - 72 mm - white NCS |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Seinakaablirennid
|
| ETIM | EC002449 |
| Laius | 142 mm |
| Mudel | Universaalne |
| Kõrgus | 238 mm |
| Sügavus | 8 mm |
| Materjal | Plast |
| Kanali paigaldusviis | Sein |
| Pakkimistase 1 | 7315885590762 |
| Pakkimistase 2 | 7315885590769 |
| Pakkimistase 3 | 7315885590762 |
| Värvus | Valge |
| Halogeenivaba | Yes |
| RAL-number | 0 |
| Materjal | Muul viisil |