| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Thorsman - TSC 4.2x31 - screw - large thin head - set of 100 |
| Bränd | Schneider Electric |
| Pinnatöötlus | Tsingitud/elektrolüüsil tsingitud |
| Materjal | Muul viisil |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 7315883782039 |
| Pakkimistase 2 | 7315883782036 |
| Pakkimistase 3 | 7315883782039 |
| Pea kuju | Ümardatud pea |
| Kruvisüsteem | Philips |
| Keermemoodustus | Keeretlõikav |
| Pikkus | 31 mm |
| Meeterkeere (M..) | 4.2 |
| Keermesamm | 3.3 mm |
| Karastatud | No |
| Keerme läbimõõt | 4.2 mm |
| Isepuuriv | Yes |