Thorsman - TEK-LS100 - bend 90° - 52 mm - white image 3
Thorsman - TEK-LS100 - bend 90° - 52 mm - white image 4
Thorsman - TEK-LS100 - bend 90° - 52 mm - white image 5
MD01 thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
Thorsman - TEK-LS100 - bend 90° - 52 mm - white thumbnail 3
Thorsman - TEK-LS100 - bend 90° - 52 mm - white thumbnail 4
Thorsman - TEK-LS100 - bend 90° - 52 mm - white thumbnail 5
Thorsman - TEK-LS100 - bend 90° - 52 mm - white
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 7315880006725
MPN: 5576121
Pakend: 1
Karp: 10
Kaubaalus: 160
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Thorsman - TEK-LS100 - bend 90° - 52 mm - white
Bränd Schneider Electric
Kategooriad Seinakaablirennid
ETIM EC000876
Laius 100 mm
Mudel Põhiseade ja kate
Sügavus 52 mm
Materjal PVC
Materjal Plast
Katete arv 1
Katte laius 1 80 mm
Katte laius 2 0 mm
Katte laius 3 0 mm