Thorsman - INKA-U217-2 - trunking base - 72mm - natural - 2.5 m image 2
Thorsman - INKA-U217-2 - trunking base - 72mm - natural - 2.5 m image 3
Thorsman - INKA-U217-2 - trunking base - 72mm - natural - 2.5 m image 4
MD01 thumbnail 1
Thorsman - INKA-U217-2 - trunking base - 72mm - natural - 2.5 m thumbnail 2
Thorsman - INKA-U217-2 - trunking base - 72mm - natural - 2.5 m thumbnail 3
Thorsman - INKA-U217-2 - trunking base - 72mm - natural - 2.5 m thumbnail 4
Thorsman - INKA-U217-2 - trunking base - 72mm - natural - 2.5 m
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 7315885514003
MPN: 5514000
Pakend: 1
Karp: 2
Kaubaalus: 24
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Thorsman - INKA-U217-2 - trunking base - 72mm - natural - 2.5 m
ETIM EC001938
Värvus Alumiinium
Laius 217 mm
Halogeenivaba Yes
Sügavus 72 mm
RAL-number 0
Pinnatöötlus Anodeeritud
Materjal Muul viisil
Pikkus 2500 mm
Talitlustemperatuur -5-60 °C
Katete arv 0
Lisalahtrite arv 2
Koos kanali ühendusega No
Kasulik ristlõige 11972 mm²
Katte laius 1 0 mm
Katte laius 2 0 mm
Katte laius 3 0 mm