Thorsman - INKA-U161-3 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m image 2
Thorsman - INKA-U161-3 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m image 3
Thorsman - INKA-U161-3 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m image 4
MD01 thumbnail 1
Thorsman - INKA-U161-3 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m thumbnail 2
Thorsman - INKA-U161-3 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m thumbnail 3
Thorsman - INKA-U161-3 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m thumbnail 4
Thorsman - INKA-U161-3 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m
Müüja laos
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 7315880036715
MPN: 5510023
Pakend: 1
Karp: 4
Kaubaalus: 48
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Thorsman - INKA-U161-3 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m
ETIM EC001938
Värvus Valge
Laius 161 mm
Halogeenivaba Yes
Sügavus 72 mm
RAL-number 0
Pinnatöötlus Kaetud
Materjal Muul viisil
Pikkus 2500 mm
Talitlustemperatuur -5-60 °C
Löögikindlus IK07
Katete arv 1
Lisalahtrite arv 1
Koos kanali ühendusega No
Kasulik ristlõige 9369 mm²
Katte laius 1 80 mm
Katte laius 2 0 mm
Katte laius 3 0 mm