Thorsman - INKA-U161-2F - trunking base flush - 72 mm - white - 2.5 m image 2
Thorsman - INKA-U161-2F - trunking base flush - 72 mm - white - 2.5 m image 3
Thorsman - INKA-U161-2F - trunking base flush - 72 mm - white - 2.5 m image 4
MD01 thumbnail 1
Thorsman - INKA-U161-2F - trunking base flush - 72 mm - white - 2.5 m thumbnail 2
Thorsman - INKA-U161-2F - trunking base flush - 72 mm - white - 2.5 m thumbnail 3
Thorsman - INKA-U161-2F - trunking base flush - 72 mm - white - 2.5 m thumbnail 4
Thorsman - INKA-U161-2F - trunking base flush - 72 mm - white - 2.5 m
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 7315880005865
MPN: 5512418
Pakend: 1
Karp: 4
Kaubaalus: 40
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Thorsman - INKA-U161-2F - trunking base flush - 72 mm - white - 2.5 m
ETIM EC001938
Värvus Valge
Laius 161 mm
Halogeenivaba Yes
Sügavus 72 mm
RAL-number 0
Pinnatöötlus Kaetud
Materjal Muul viisil
Pikkus 2500 mm
Talitlustemperatuur -5-60 °C
Katete arv 0
Lisalahtrite arv 2
Koos kanali ühendusega No
Kasulik ristlõige 8775 mm²
Katte laius 1 0 mm
Katte laius 2 0 mm
Katte laius 3 0 mm