Thorsman - INKA-U161-2 - trunking base - 72 mm - natural - 2.5 m image 1
Thorsman - INKA-U161-2 - trunking base - 72 mm - natural - 2.5 m image 2
Thorsman - INKA-U161-2 - trunking base - 72 mm - natural - 2.5 m image 3
Thorsman - INKA-U161-2 - trunking base - 72 mm - natural - 2.5 m image 4
Thorsman - INKA-U161-2 - trunking base - 72 mm - natural - 2.5 m thumbnail 1
Thorsman - INKA-U161-2 - trunking base - 72 mm - natural - 2.5 m thumbnail 2
Thorsman - INKA-U161-2 - trunking base - 72 mm - natural - 2.5 m thumbnail 3
Thorsman - INKA-U161-2 - trunking base - 72 mm - natural - 2.5 m thumbnail 4
Thorsman - INKA-U161-2 - trunking base - 72 mm - natural - 2.5 m
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 7315885510012
MPN: 5510010
Pakend: 1
Kaubaalus: 48
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Thorsman - INKA-U161-2 - trunking base - 72 mm - natural - 2.5 m
Bränd Schneider Electric
Kategooriad Seinakaablirennid
Päritoluriik* SE
ETIM EC001938
Värvus Alumiinium
Laius 161 mm
Halogeenivaba Yes
Sügavus 72 mm
RAL-number 0
Pinnatöötlus Anodeeritud
Materjal Muul viisil
Pikkus 2500 mm
Talitlustemperatuur -5-60 °C
Katete arv 0
Lisalahtrite arv 2
Koos kanali ühendusega No
Kasulik ristlõige 8841 mm²
Katte laius 1 0 mm
Katte laius 2 0 mm
Katte laius 3 0 mm