Thorsman - INKA-U123 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m image 2
Thorsman - INKA-U123 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m image 3
Thorsman - INKA-U123 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m image 4
MD01 thumbnail 1
Thorsman - INKA-U123 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m thumbnail 2
Thorsman - INKA-U123 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m thumbnail 3
Thorsman - INKA-U123 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m thumbnail 4
Thorsman - INKA-U123 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 7315880036463
MPN: 5507003
Pakend: 1
Kaubaalus: 72
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Thorsman - INKA-U123 - trunking base - 72 mm - white - 2.5 m
Bränd Schneider Electric
Kategooriad Seinakaablirennid
ETIM EC001938
Värvus Valge
Laius 123 mm
Halogeenivaba Yes
Sügavus 72 mm
RAL-number 0
Pinnatöötlus Anodeeritud
Materjal Muul viisil
Pikkus 2500 mm
Talitlustemperatuur -5-60 °C
Materjal Alumiinium
Katete paigaldusviis Ühendatud
Löögikindlus IK07
Katete arv 0
Lisalahtrite arv 1
Paigaldusperforatsioon põhjas No
Kaablikinnitusklambriga No
Koos kanali ühendusega No
Kasulik ristlõige 6301 mm²
Katte laius 1 0 mm
Katte laius 2 0 mm
Katte laius 3 0 mm