Thorsman - INKA-LSU161-2 - bend 90° rising/front cover - 72 mm - natural image 2
Thorsman - INKA-LSU161-2 - bend 90° rising/front cover - 72 mm - natural image 3
Thorsman - INKA-LSU161-2 - bend 90° rising/front cover - 72 mm - natural image 4
MD01 thumbnail 1
Thorsman - INKA-LSU161-2 - bend 90° rising/front cover - 72 mm - natural thumbnail 2
Thorsman - INKA-LSU161-2 - bend 90° rising/front cover - 72 mm - natural thumbnail 3
Thorsman - INKA-LSU161-2 - bend 90° rising/front cover - 72 mm - natural thumbnail 4
Thorsman - INKA-LSU161-2 - bend 90° rising/front cover - 72 mm - natural
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 7315885510227
MPN: 5510220
Pakend: 1
Kaubaalus: 99
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Thorsman - INKA-LSU161-2 - bend 90° rising/front cover - 72 mm - natural
Bränd Schneider Electric
Kategooriad Seinakaablirennid
ETIM EC000876
Laius 72 mm
Mudel Põhiseade ja kate
Sügavus 161 mm
Materjal Muul viisil
Materjal Alumiinium
Katete arv 1
Katte laius 1 80 mm
Katte laius 2 0 mm
Katte laius 3 0 mm