Thorsman - FED-K12334 - feeder trunking - white - 2.5 m image 2
Thorsman - FED-K12334 - feeder trunking - white - 2.5 m image 3
Thorsman - FED-K12334 - feeder trunking - white - 2.5 m image 4
MD01 thumbnail 1
Thorsman - FED-K12334 - feeder trunking - white - 2.5 m thumbnail 2
Thorsman - FED-K12334 - feeder trunking - white - 2.5 m thumbnail 3
Thorsman - FED-K12334 - feeder trunking - white - 2.5 m thumbnail 4
Thorsman - FED-K12334 - feeder trunking - white - 2.5 m
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 7315880005001
MPN: 5435138
Pakend: 1
Karp: 4
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Thorsman - FED-K12334 - feeder trunking - white - 2.5 m
Bränd Schneider Electric
Kategooriad Pinna- ja põrandakaablirennid
ETIM EC000059
Laius 123 mm
Halogeenivaba Yes
Kõrgus 34 mm
Pinnatöötlus Kaetud
Materjal Muul viisil
Pikkus 2500 mm
Materjal Alumiinium
Kasulik ristlõige 3062 mm²
Sobib tervikahelale No
Antibakteriaalne töötlemine No
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 7315880005001
Pakkimistase 2 7315880005008
Muud tehnilised andmed
Värvus Valge
RAL-number 0
Eelstantsitud No
Talitlustemperatuur -20-60 °C