| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ACC818269 Thermostat |
| Bränd | Busch-Jaeger |
| ETIM | EC004587 |
| Paigaldusviis | Kruviühendus |
| Mudel | Termostaat |
| Tunnuspinge | 250 V |
| Arvnäidik | No |
| Lüliti liik | Normaalselt avatud kontakt (NO) |
| Tunnusvool In | 10 A |
| Temperatuuri sättepiirkond | -10-50 °C |
| Pakkimistase 1 | 4022903013815 |