| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Thermostat 1NO -20…+40°C 7T.81.0.000.2301 FINDER |
| Bränd | FINDER |
| Kategooriad |
Juhtimisseadmed lülitite ja pistikupesade jaoks
|
| Päritoluriik* | IT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9032 1020 00 |
| Paigaldusviis | Kruviühendus |
| Mudel | Thermostat/hygrostat |
| Arvnäidik | No |
| Lüliti liik | Normaalselt avatud kontakt (NO) |
| Tunnusvool In | 10 A |
| Temperatuuri sättepiirkond | -20-40 °C |
| Pakkimistase 1 | 8012823366876 |
| Pakkimistase 2 | 8012823366869 |