| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | THERMAL OVERLOAD RELAY 6K.04 |
| Bränd | FINDER |
| Kategooriad |
Overload Relays
|
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 3010 00 |
| Paigaldusviis | Vahetu kinnitamine |
| Vabasti klass | KLASS 10 A |
| Peaahela ühendusviis | Kruviühendus |
| Maksimaalne nimitööpinge Ue | 690 V |
| Voolu seadistuspiirkond | 1.8-2.7 A |
| Pakkimistase 1 | 8012823456676 |
| Pakkimistase 2 | 8012823456669 |
| Normaalselt avatud abikontaktide arv | 1 |
| Normaalselt suletud abikontaktide arv | 1 |
| Ümberlülituvate abikontaktide arv | 0 |
| Ennistusfunktsiooni sisend | No |
| Automaatne ennistusfunktsioon | No |
| Nupplülitiga ennistusfunktsioon | Yes |