| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | AC-DC Single output Industrial DIN rail power supply; Output 48Vdc at 1.6A; metal case 75W |
| Bränd | Mean Well |
| Päritoluriik* | SZ |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC002542 |
| Toitepinge liik | AC/DC |
| Väljundvõimsus | 75 W |
| Tunnus-toitepinge DC | 48 V |
| Maksimaalne väljundvool 1 | 1.6 A |
| Pakkimistase 1 | 4711287422244 |
| Pakkimistase 2 | 4711287422244 |
| Laius | 32 mm |
| Kõrgus | 125.2 mm |
| Sügavus | 102 mm |