| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TForce LED Road 60-35W E27 740 |
| Bränd | PHILIPS |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 403565 |
| Lambipesa | E27 |
| Hämardatav | Yes |
| Värviesitusindeks | 70-79 (klass 2A) |
| Läbimõõt | 61 mm |
| Valgusefektiivsus | 171 lm/W |
| Lambi kuju | Muul viisil |
| Pikkus | 200 mm |
| Nimipinge | 70-80 V |
| Klaasi kate | Värvitu |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 35 W |
| Valgusvoog | 6000 lm |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Hõõglamp | No |
| Pakkimistase 1 | 8718696811177 |
| Pakkimistase 2 | 8718696811184 |
| Pakkimistase 3 | 8718696811177 |
| Värvus | Valge |
| Kere värvus | Valge |
| Pinge liik | AC |
| Kaugjuhtimisega | No |
| Energiatõhususklass | A++ |
| Kaugtalitlus on võimalik | No |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Neutraalne 3300-5300 K |
| Keskmine nominaalne eluiga | 50000 h |
| Nimivool | 920 mA |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 39 kWh |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Värvi konsistents (McAdam'i ellips) | SDCM6 |
| Fotobioloogiline ohutus standardi EN 62471 järgi | RG1 |
| Lülitustsüklite minimaalne arv | 50000 |
| Rated luminous flux according to IEC 62612 | 6000 lm |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |
| Võimsustegur | 0.9 |
| Energiatõhususe indeks (EEI) | 0.0874 |
Lampy drogowe LED firmy Philips stanowią proste rozwiązanie LED z szybkim zwrotem kosztów inwestycji zastępujące wysokoprężne lampy wyładowcze (HID) i wysokoprężnych lamp sodowych (SON). Rozwiązania LED TrueForce zapewniają korzyści w zakresie energooszczędności i czasu eksploatacji oraz natychmiastowe oszczędności przy niskich nakładach początkowych. Dzięki odpowiedniemu rozmiarowi i rozsyłowi światła modernizacja istniejących systemów SON i SON-T za pomocą lamp drogowych TrueForce LED jest łatwa i nie wymaga wymiany statecznika ani odbłyśnika, jednocześnie poprawiając jakość oświetlenia LED.