| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Text cap |
| Bränd | ABB |
| Päritoluriik* | SE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 9001 00 |
| ETIM | EC001072 |
| Siseläbimõõt | 0 mm |
| Pakkimistase 1 | 7320500549131 |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Läbimõõt | 0 mm |