| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Mini Contactor TeSys SK 2P 12A AC-1 Coil 24VDC |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
AC Power Contactors
|
| Päritoluriik* | CZ |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 4190 00 |
| Tunnustalitlusvõimsus, AC-3, 400 V | 0 kW |
| Normaalselt avatud peakontaktide arv | 2 |
| Normaalselt suletud peakontaktide arv | 0 |
| Tunnus-talitlusvool Ie, AC-3, 400 V | 0 A |
| Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC | 24 V |
| Peaahela ühendusviis | Kruviühendus |
| Aktiveerimispinge liik | DC |
| Pakkimistase 1 | 3389110563931 |
| Pakkimistase 2 | 3389110563939 |
| Sobib DIN paigalduspaneelidele | No |
| Normaalselt avatud abikontaktide arv | 0 |
| Normaalselt suletud abikontaktide arv | 0 |
| Tunnus-talitlusvool Ie, AC-1, 400 V | 12 A |
| Nimitöövool AC-4, 400 V korral | 0 A |
| Tunnustalitlusvõimsus Ie, AC-4, 400 V | 0 kW |
| Tunnustalitlusvõimsus (NEMA) | 0 kW |
TeSys SK mini-contactor, 2 poles (2NO), for non inductive load applications up to 12A/690V AC-1, and for 1-phase motor control applications up to 6A/690V AC-3 (for 3-phase motors an add-on contact block LA1SK must be mounted on contactor). It provides a 24V DC control circuit with no inrush consumption, connection by screw clamp terminals. For operating rates until 1200 cycles/hour and ambient temperature -20/+50°C, it procures high reliability and durability. Compact (27mm width), for clipping on a 35mm DIN rail. Add-on contact blocks LA1SK (power pole, instantaneous auxiliary contacts) and suppressor modules LA4SK available (to be ordered separately). Multi standards certified (IEC, UL, CSA, CCC, EAC), Green Premium product (RoHS/REACh).