| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Thermal Overload Relay TeSys Deca 0.16–0.25A 1NO+1NC |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Overload Relays
|
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 4900 00 |
| Paigaldusviis | Vahetu kinnitamine |
| Vabasti klass | KLASS 10 A |
| Peaahela ühendusviis | Kruviühendus |
| Maksimaalne nimitööpinge Ue | 690 V |
| Voolu seadistuspiirkond | 0.16-0.25 A |
| Pakkimistase 1 | 3389110346725 |
| Pakkimistase 2 | 3389110346723 |
| Pakkimistase 3 | 3389110346725 |
| Normaalselt avatud abikontaktide arv | 1 |
| Normaalselt suletud abikontaktide arv | 1 |
| Ümberlülituvate abikontaktide arv | 0 |
| Ennistusfunktsiooni sisend | No |
| Automaatne ennistusfunktsioon | Yes |
| Nupplülitiga ennistusfunktsioon | Yes |
TeSys LRD thermal overload relay, 0.25A/690V, thermal setting range 0.16-0.25A, tripping class 10A, for protection of 3-phase motors 0.06kW@400V. Differential device with phase failure and load unbalance detection. It provides a thermal adjustement dial, a manual-automatic reset selector, a test selector for simulation of a tripping, reset and stop buttons, a flag indicator and 2 auxiliary contacts 1NO+1NC for fault signalling. Settings are protected by a transparent cover lockable by sealing. Connection by screw clamp terminals, it connects directly to the bottom terminals of 3-pole contactors LC1D09-D38. Mounting on DIN rail or screw fixing, separated from the contactor, with use of a terminal block LAD7B106 (to be ordered separately). Multi standards certified (IEC, UL, CSA, CCC, EAC, ATEX, Marine), Green Premium compliant (RoHs/Reach).