| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Contactor TeSys D 3P 32A 24-60VAC/VDC Coil |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
AC Power Contactors
|
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 4190 00 |
| Tunnustalitlusvõimsus, AC-3, 400 V | 15 kW |
| Normaalselt avatud peakontaktide arv | 3 |
| Normaalselt suletud peakontaktide arv | 0 |
| Tunnus-talitlusvool Ie, AC-3, 400 V | 32 A |
| Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz | 24-60 V |
| Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz | 24-60 V |
| Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC | 24-60 V |
| Peaahela ühendusviis | Kruviühendus |
| Aktiveerimispinge liik | AC/DC |
| Pakkimistase 1 | 3606480987755 |
| Pakkimistase 2 | 3606480987753 |
| Sobib DIN paigalduspaneelidele | No |
| Normaalselt avatud abikontaktide arv | 1 |
| Normaalselt suletud abikontaktide arv | 1 |
| Tunnus-talitlusvool Ie, AC-1, 400 V | 50 A |
| Nimitöövool AC-4, 400 V korral | 18 A |
| Tunnustalitlusvõimsus Ie, AC-4, 400 V | 7.5 kW |
| Tunnustalitlusvõimsus (NEMA) | 0 kW |
TeSys D contactor, 3 poles (3NO), for motor control applications up to 32A/690V AC-3/3e (15kW@400V). It provides a low consumption 24-60V AC/DC coil with electronic control for direct PLC output connection, 1NO+1NC built-in auxiliary contacts (NC mirror certified), connection by screw clamp terminals. For operating rates until 3600 cycles/hour and environments until 60°C, it procures high reliability and durability. Compact (45mm width), DIN-rail mounting or screw fixing. Multi standards certified (IEC, UL, CSA, CCC, EAC, Marine), Green Premium compliant (RoHS/REACh).