| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Testboy 40 Plus Spanningstester 6-400V AC/DC |
| Bränd | Testboy |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9030 3100 00 |
| ETIM | EC000494 |
| Toide | Testobjektist (ilma akuta) |
| Katkematuse test | No |
| Pinge näit | LED |
| Pinge mõõteulatus | 6-400 V |
| Mõõteahela kategooria | CAT III |
| Testi liik | 2-poolust |
| Pakkimistase 1 | 4028532200428 |
| Pikkus | 120 mm |
| Varre pikkus | 0 mm |
| Tera laius | 0 mm |
| Sisemine baaskoormus | No |
| Ühefaasilise pinge näit | No |
| Kontaktivaba pingetuvastus | No |
| Andmesalvestus | No |
| LC näidu taustavalgustus | No |
| Test prod protection | No |
| Mõõtepunkti valgustus | No |
| Pöördvälja suuna näit | No |
| Lülitatav koormus | No |
| Takistuse mõõtmine | 0 Ohm |
| On kasutatav sademete korral | No |