| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Test Probe IC Tip Set 8845A-TPIT |
| Bränd | Fluke |
| Päritoluriik* | US |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9030 9000 00 |
| ETIM | EC001195 |
| Lisatarviku liik | Mõõtesond |
| Voolutaluvusvõime | 3 A |
| Mõõteahela kategooria | CAT II |
| Suurim tööpinge | 300 V |
| Pakkimistase 1 | 0095969370530 |
| Komplekt | No |
| Pistikühendus | 4 mm |
| Isolatsioonimaterjali liik | PVC |
| Kasti/kotiga | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |