FLK-FEV300-CON-TY2 TYPE 2 PLUG FOR TEST ADAPTER EV CHARGING, INTL image 1
FLK-FEV300-CON-TY2 TYPE 2 PLUG FOR TEST ADAPTER EV CHARGING, INTL image 2
FLK-FEV300-CON-TY2 TYPE 2 PLUG FOR TEST ADAPTER EV CHARGING, INTL image 3
FLK-FEV300-CON-TY2 TYPE 2 PLUG FOR TEST ADAPTER EV CHARGING, INTL thumbnail 1
FLK-FEV300-CON-TY2 TYPE 2 PLUG FOR TEST ADAPTER EV CHARGING, INTL thumbnail 2
FLK-FEV300-CON-TY2 TYPE 2 PLUG FOR TEST ADAPTER EV CHARGING, INTL thumbnail 3
STEKKER TYPE 2 VOOR TESTADAPTER EV OPLADEN, INTL
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 31.12.26
EAN: 0195112043035
MPN: 5348123
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 2-4 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi FLK-FEV300-CON-TY2 TYPE 2 PLUG FOR TEST ADAPTER EV CHARGING, INTL
Bränd Fluke
Kategooriad Tööriistade tarvikud
Päritoluriik* CN
Harmoneeritud süsteemi kood 8543 9000 00
ETIM EC004142
Type of adapter Elektriline
Can be used with a multimeter Yes
Can be used with a clamp meter No
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 0195112043035
Muud tehnilised andmed
Laius 60 mm
Kõrgus 232 mm
Suurim väljundvool 10 A
Pikkus 110 mm
Talitlustemperatuur 0-40 °C
Saasteaste 2
Suurim sisendpinge 480 V
Suurim sisendvool 10 A
Mõõteahela kategooria CAT II
Kaitseaste (IP) IP54
Kasti/kotiga No
Suurim väljundpinge 480 V
Mõõteahela kategooria suurim pinge 300 V
Connector type input Muul viisil
Connector type output 4 mm turvaspistik