| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Tersystem - protez pioggia 1 mod alluminio |
| Bränd | BTicino |
| Päritoluriik* | IT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8517 7900 00 |
| ETIM | EC000744 |
| Koos kaabli sisendiga | No |
| Materjal | Alumiinium |
| Pinna liik | Tinatatud (sõltumata protsessist) |
| Pakkimistase 1 | 8012199166025 |
| Pakkimistase 2 | 8012199166025 |
| Pakkimistase 3 | 8012199166025 |
| Värvus | Hall |
| Laius | 151 mm |
| Kõrgus | 147.5 mm |
| Sügavus | 45 mm |
| RAL-number | 9018 |
| Õhukindel | No |
| Sobib väliskasutuseks | Yes |
| Sobib lae katmiseks | No |
| Sobib põhja katmiseks | No |