| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Terminal Support Rail BPZ-TSB-600/2KL29 600mm |
| Bränd | EATON |
| Kategooriad |
Busbar Systems and Accessories
|
| Päritoluriik* | CZ |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 9001 00 |
| Ühenduste arv | 58 |
| Tunnusvool | 63 A |
| Pakkimistase 1 | 4015081855582 |
| Paigaldusviis | Vahetu paigaldamine |
| Isoleeritud paigaldus | No |
| Materjal | Messing |
| Lati paksus | 8 mm |
| Lati laius | 510 mm |
| Kontaktliistu pind | Töötlemata |
| Horisontaalne paigaldus | Yes |
| Rail length | 436 mm |
| Suurim näidatav moment | 0 Nm |
| Õhuvahe tagaplaadiga | 50 mm |
| Ühendusmõõt, ühendustarvik | Muul viisil |
| Paigaldusviis, vertikaalne | No |
BPZ-TSB terminal support rail, prepared for installation at the top/bottom inside the enclosure, installed in combination with BPZ-CTS corner tower kit, incl. two (2) KL-29 pre-installed brass terminal bars, can be used as ground bus for service outgoers