| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MPT100A TERMINAL BOX ELEKTRO-INSTALLATEUR 100A |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000248 |
| Paigaldusviis | Pindpaigaldus |
| Materjal | Plast |
| Kaitseaste (IP) | IP43 |
| Pakkimistase 1 | 5411815245145 |
| Laius | 250 mm |
| Kõrgus | 600 mm |
| Sügavus | 233 mm |
| Hingedega kate | No |
| Sisseehitussügavus | 250 mm |
| Paigaldussiiniga | Yes |