| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Terminal block - neutral and earth - 2 x 12 holes |
| Bränd | Legrand |
| Kategooriad |
Latid-süsteemid ja tarvikud
|
| Päritoluriik* | PL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 9010 00 |
| ETIM | EC000275 |
| Pooluste arv | 2 |
| Pakkimistase 1 | 3414971537750 |
| Pakkimistase 2 | 3414971537743 |
| Pakkimistase 3 | 3414972369336 |
| Paigaldusviis | Kruvi |
| Laius | 276 mm |
| Kõrgus | 14 mm |
| Sügavus | 16.5 mm |
| Ühenduse liik | Kruviühendus |
| Ohutu | Yes |