| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | AR891666 Tempory service enc ARIA75-32A |
| Bränd | ABB |
| Päritoluriik* | BE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7318 1900 00 |
| ETIM | EC002280 |
| Nimivool | 63 A |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Pakkimistase 1 | 5411815235511 |
| Laius | 535 mm |
| Mudel | Kattega |
| Kõrgus | 735 mm |
| Sügavus | 270 mm |
| Laiendamine on võimalik | No |
| Asukoht siinisüsteemis | Universaalne |
| Pooluste arv | 3 |
| Kere materjal | Plast |
| Operatsioonimehhanism katte/ukse taga | Yes |
| Läbipaistev kate/uks | No |