| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | AP61BWK63AH TEMP.CONNECTION BOX APO61 63A |
| Bränd | ABB |
| Päritoluriik* | BE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC002280 |
| Nimivool | 32 A |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Pakkimistase 1 | 5411815250071 |
| Laius | 302 mm |
| Mudel | Uksega |
| Kõrgus | 603 mm |
| Sügavus | 175 mm |
| Laiendamine on võimalik | No |
| Asukoht siinisüsteemis | Universaalne |
| Pooluste arv | 3 |
| Kere materjal | Plast |
| Lülitite arv | 7 |
| Operatsioonimehhanism katte/ukse taga | No |
| Läbipaistev kate/uks | No |