| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Telequick mounting plate for PLA enclosure H1250xW500mm |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Paigalduskomponendid
|
| Päritoluriik* | IN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000213 |
| Pinnatöötlus | Tinatatud (sõltumata protsessist) |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 3606480194337 |
| Pakkimistase 2 | 3606480194337 |
| Laius | 500 mm |
| Kõrgus | 1250 mm |
| Perforeeritud avad | Yes |