TEK-U123/72 PVC WG 2.5M R9010 image 1
TEK-U123/72 PVC WG 2.5M R9010
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 7315880006121
MPN: 5526019
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi TEK-U123/72 PVC WG 2.5M R9010
Bränd Schneider Electric
Kategooriad Seinakaablirennid
Päritoluriik* SE
Harmoneeritud süsteemi kood 7308 9098 00
ETIM EC001938
Laius 123 mm
Halogeenivaba No
Sügavus 72 mm
RAL-number 9010
Pinnatöötlus Töötlemata
Materjal PVC
Pikkus 2500 mm
Materjal Plast
Katete paigaldusviis Ühendatud
Katete arv 1
Lisalahtrite arv 1
Paigaldusperforatsioon põhjas Yes
Kaablikinnitusklambriga No
Koos kanali ühendusega No
Kasulik ristlõige 6449 mm²
Katte laius 1 80 mm
Katte laius 2 0 mm
Katte laius 3 0 mm