TEC102/60 SHRINK-KON END CAPS 5PCS BLACK image 1
TEC102/60 SHRINK-KON END CAPS 5PCS BLACK image 2
TEC102/60 SHRINK-KON END CAPS 5PCS BLACK image 3
TEC102/60 SHRINK-KON END CAPS 5PCS BLACK thumbnail 1
TEC102/60 SHRINK-KON END CAPS 5PCS BLACK thumbnail 2
TEC102/60 SHRINK-KON END CAPS 5PCS BLACK thumbnail 3
Heat Shrink Tubing, Rated for 600 Volts, 90 Degree C, Continuous Use, RoHS Compliance, 19.1mm Expanded, 5 Per Bag, Black, Thick Wall, Adhesive Lined
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 5414363109778
MPN: 7TCA017420R0016
Pakend: 5
Karp: 35
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi TEC102/60 SHRINK-KON END CAPS 5PCS BLACK
Bränd ABB
Kategooriad Kahanevad voolikud
Päritoluriik* TH
ETIM EC000218
Liik Kuumkahanev
Talitlustemperatuur 1100 °C
Siseläbimõõt enne termokahanemist 102 mm
Siseläbimõõt pärast termokahanemist 60 mm
Nimiristlõige 680 mm²
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 5414363109778
Pakkimistase 2 5414363109778
Muud tehnilised andmed
Värvus Must
Mudel Paksuseinaline
Halogeenivaba No
Materjal Polüolefiin (PEX)
Läbipaistev No
Prinditav Yes
Sisemise liimkattega No
Nimiläbimõõt tollides 3/4 tolli
Kahanemismäär 2:1
UL heakskiit Yes
Allalaadimised
Kirjeldus
Heat Shrink Tubing End Cap, 102mm Expanded Diameter, 60mm Fully Recovered, Packed 5 per polybag, Black