TEB2-33/14 SHRINK-KON 2 BREAKOUTS 33/14 image 1
TEB2-33/14 SHRINK-KON 2 BREAKOUTS 33/14 image 2
TEB2-33/14 SHRINK-KON 2 BREAKOUTS 33/14 image 3
TEB2-33/14 SHRINK-KON 2 BREAKOUTS 33/14 thumbnail 1
TEB2-33/14 SHRINK-KON 2 BREAKOUTS 33/14 thumbnail 2
TEB2-33/14 SHRINK-KON 2 BREAKOUTS 33/14 thumbnail 3
Heat Shrink Tubing, 2 Cable Breakout Boots, 50mm Expanded Main, 21mm Expanded Finger, Packed 10, RoHS Compliance, Black
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 5414363486060
MPN: 7TCA017450R0004
Pakend: 10
Karp: 40
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi TEB2-33/14 SHRINK-KON 2 BREAKOUTS 33/14
Bränd ABB
Kategooriad Kaablisisendid ja kaitse
Päritoluriik* DE
Harmoneeritud süsteemi kood 8547 2000 00
ETIM EC002464
Mudel 2-soonega juhtmetele
Liik Kuumkahanev
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 5414363486060
Pakkimistase 2 5414363486060
Muud tehnilised andmed
Talitlustemperatuur 1000 °C
Kogupikkus pärast termokahanemist 90 mm
võlli läbimõõt enne vähendust 33 mm
võlli läbimõõt pärast vähendust 10 mm
Sõrme siseläbimõõt pärast kahanemist 3 mm
Sõrme siseläbimõõt enne kahanemist 14 mm
Allalaadimised
Kirjeldus
Heat Shrink Tubing, 2 Cable Breakout Boots, 33mm Expanded Main, 14mm Expanded Finger, Packed 10, RoHS Compliance, Black