| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TD-800/200 (230V50-60HZ) VE |
| Bränd | S&P |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8414 5100 00 |
| ETIM | EC011013 |
| Võimsustarve | 0.132 kW |
| Ühendus | Otsa kork, panus |
| Pikkus | 302 mm |
| Kere materjal | Plast |
| Toitepinge | 230 V |
| Elektriühendus | Klemmid |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Termokaitsega | Yes |
| Kere läbimõõt | 217 mm |
| Õhu vooluhulk laadimata olekus | 1032 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 2 | 823.554 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 3 | 4 m³/h |
| Rõhk 2 | 150 Pa |
| Rõhk 3 | 350 Pa |
| Sobib elektronjuhtimiseks | No |
| Sobib trafoga juhtimiseks | Yes |
| Kanali läbimõõt | 198 mm |
| Õhu suurim temperatuur | 60 °C |
| Ülekandega ajam | No |
| Alalisvoolumootor | No |
| Reverseeritav poolus | No |
| Sobib väikese vooluga juhtimiseks | Yes |
| Sobib sagedusjuhtimiseks | No |
| Kahekiiruseline mootor | No |
| Pakkimistase 1 | 8413893035745 |