| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TCXG-12.30 grijs Kunstst. spiraalslang + kunstst. spiraal |
| Bränd | FRÄNKISCHE |
| Kategooriad |
Cable Hoses
|
| Päritoluriik* | IT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3917 3200 00 |
| Talitlustemperatuur | -5-60 °C |
| Mantli materjal | Ümbriseta |
| Kiu materjal | Jäigast plastmassist spiraal |
| Materjal | PVC |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Pakkimistase 1 | 4013960577273 |
| Värvus | Hall |
| Välisläbimõõt | 16.4 mm |
| Halogeenivaba | No |
| Siseläbimõõt | 12 mm |
| Painderaadius, staatiline | 16 mm |
| Tasane sisepind | Yes |
| Painduvus | Painduv |
| Tasane välispind | No |
| Tõmbetugevus | 125 N |
| Nimiläbimõõt | 12 mm |
| Nimimõõde tollides | Muul viisil |
| Heakskiidetud vastavalt standardile DIN EN 61386-23 | No |