| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TCBT/4-630/H- EXEIIT3 |
| Bränd | S&P |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8414 5925 00 |
| ETIM | EC011013 |
| Ühendus | Äärikuga |
| Pikkus | 240 mm |
| Kere materjal | Töödeldud teras |
| Toitepinge | 400 V |
| Elektriühendus | Klemmid |
| Termokaitsega | Yes |
| Kere läbimõõt | 630 mm |
| Õhu vooluhulk laadimata olekus | 18200 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 2 | 16055 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 3 | 12000 m³/h |
| Rõhk 2 | 128 Pa |
| Rõhk 3 | 250 Pa |
| Sobib elektronjuhtimiseks | No |
| Sobib trafoga juhtimiseks | No |
| Kanali läbimõõt | 630 mm |
| Õhu suurim temperatuur | 70 °C |
| Ülekandega ajam | No |
| Alalisvoolumootor | No |
| Reverseeritav poolus | No |
| Sobib väikese vooluga juhtimiseks | No |
| Sobib sagedusjuhtimiseks | No |
| Kahekiiruseline mootor | No |
| Pakkimistase 1 | 8413893098672 |