| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TCBT/4-355/H- EXEIIT3 |
| Bränd | S&P |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8414 5925 00 |
| ETIM | EC011013 |
| Ühendus | Äärikuga |
| Pikkus | 170 mm |
| Kere materjal | Töödeldud teras |
| Toitepinge | 400 V |
| Elektriühendus | Klemmid |
| Termokaitsega | Yes |
| Kere läbimõõt | 355 mm |
| Õhu vooluhulk laadimata olekus | 3470 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 2 | 3000 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 3 | 2200 m³/h |
| Rõhk 2 | 40 Pa |
| Rõhk 3 | 75 Pa |
| Sobib elektronjuhtimiseks | No |
| Sobib trafoga juhtimiseks | No |
| Kanali läbimõõt | 355 mm |
| Õhu suurim temperatuur | 70 °C |
| Ülekandega ajam | No |
| Alalisvoolumootor | No |
| Reverseeritav poolus | No |
| Sobib väikese vooluga juhtimiseks | No |
| Sobib sagedusjuhtimiseks | No |
| Kahekiiruseline mootor | No |
| Pakkimistase 1 | 8413893140821 |