| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Taurus | Spot Light | Stainless steel |
| Bränd | NORDLUX |
| Kategooriad |
Tänava- ja pargivalgustid
|
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 2190 00 |
| Kõrgus/sügavus | 310 mm |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Süsteemi võimsus | 28 W |
| Pakkimistase 1 | 5701581324183 |
| Pakkimistase 2 | 5701581324091 |
| Lambipesa | GU10 |
| Kere värvus | Muul viisil |
| Kere materjal | Roostevaba teras |