| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Tandem GU10 Bi-Directional |
| Bränd | Ansell Lighting |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC002892 |
| Laius | 82 mm |
| Kere värvus | Muul viisil |
| Pikkus | 187 mm |
| Kõrgus/sügavus | 110 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP55 |
| Pakkimistase 1 | 5056144212729, 5056144212729 |
| Kaitseklass | I |
| Lambipesa | GU10 |
| Liikumisanduriga | No |
| Valgustusanduriga | No |
| Sobib ripp-paigalduseks | No |
| Kere materjal | Alumiinium |
| Sobib turvavalgustuseks | No |
| Lambiga | No |
| Sobib vastavalt lampide arvule | 2 |
| Sobib sisseehitatud paigalduseks | No |
| Sobib pindpaigalduseks | Yes |
| Sobib lakke paigaldamiseks | No |