| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TAMAR | Wall light | Black |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1190 00 |
| ETIM | EC002892 |
| Energiaklass | F |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 788285 |
| Laius | 210 mm |
| Kere värvus | Must |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Kõrgus/sügavus | 230 mm |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 11.3 W |
| Efektiivne valgusvoog | 500 lm |
| Pakkimistase 1 | 7057388722232 |
| Pakkimistase 2 | 7057389101135 |
| Kere materjal | Muul viisil |