| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Tail end/earth spike for NEW MYRA 1&2 lamp heads, silvergrey |
| Bränd | SLV |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 310 mm |
| Lisatarviku liik | Maandusvarras |
| Pikkus | 0 mm |
| Pakkimistase 1 | 4024163140454 |
| Värvus | Hall |
| Läbimõõt | 30 mm |
| Materjal | Alumiinium |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |