TAC-W22-T-R-C-0 Terra AC wallbox type 2, socket, 3-phase/32 A, with RFID and 4G image 1
TAC-W22-T-R-C-0 Terra AC wallbox type 2, socket, 3-phase/32 A, with RFID and 4G image 2
TAC-W22-T-R-C-0 Terra AC wallbox type 2, socket, 3-phase/32 A, with RFID and 4G image 3
TAC-W22-T-R-C-0 Terra AC wallbox type 2, socket, 3-phase/32 A, with RFID and 4G thumbnail 1
TAC-W22-T-R-C-0 Terra AC wallbox type 2, socket, 3-phase/32 A, with RFID and 4G thumbnail 2
TAC-W22-T-R-C-0 Terra AC wallbox type 2, socket, 3-phase/32 A, with RFID and 4G thumbnail 3
Terra AC wallbox type 2 contactdoos, 22kW/3 fase/32A, met RFID
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 8719874450911
MPN: 6AGC082153
Pakend: 1
Karp: 8
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi TAC-W22-T-R-C-0 Terra AC wallbox type 2, socket, 3-phase/32 A, with RFID and 4G
Bränd ABB
Kategooriad Elektriautode kinnitusraamid
Päritoluriik* CN
Harmoneeritud süsteemi kood 8537 1091 00
ETIM EC002883
A-tüüpi maaühenduse rikkevoolu kaitselülitite arv 0
B-tüüpi maaühenduse rikkevoolu kaitselülitite arv 0
Ühe laadimispunkti suurim võimsus 22 kW
Sõiduki tüüp 1 ühenduste arv 0
Sõiduki CHAdeMO ühenduste arv 0
Paigalduspoolse ühenduse mudel 3-faasiline
Muud tehnilised andmed
Paigaldusviis Seinale paigaldatav
Laius 260 mm
Kõrgus 200 mm
Sügavus 400 mm
Kuvariga No
Kere materjal Plast
Nimivõimsus 22 kW