TAC-W22-G5-R-0 Terra AC wallbox type 2, cable 5m, 3-phase/32 A and RFID image 1
TAC-W22-G5-R-0 Terra AC wallbox type 2, cable 5m, 3-phase/32 A and RFID image 2
TAC-W22-G5-R-0 Terra AC wallbox type 2, cable 5m, 3-phase/32 A and RFID image 3
TAC-W22-G5-R-0 Terra AC wallbox type 2, cable 5m, 3-phase/32 A and RFID image 4
TAC-W22-G5-R-0 Terra AC wallbox type 2, cable 5m, 3-phase/32 A and RFID thumbnail 1
TAC-W22-G5-R-0 Terra AC wallbox type 2, cable 5m, 3-phase/32 A and RFID thumbnail 2
TAC-W22-G5-R-0 Terra AC wallbox type 2, cable 5m, 3-phase/32 A and RFID thumbnail 3
TAC-W22-G5-R-0 Terra AC wallbox type 2, cable 5m, 3-phase/32 A and RFID thumbnail 4
Terra AC wallbox type 2, kabel 5m, 22kW/3 fase/32A, met RFID en 4G
Müüja laos
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 8719874452052
MPN: 6AGC082158
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi TAC-W22-G5-R-0 Terra AC wallbox type 2, cable 5m, 3-phase/32 A and RFID
Bränd ABB
Kategooriad Elektriautode kinnitusraamid
Päritoluriik* CN
Harmoneeritud süsteemi kood 8537 1091 00
ETIM EC002883
A-tüüpi maaühenduse rikkevoolu kaitselülitite arv 0
B-tüüpi maaühenduse rikkevoolu kaitselülitite arv 0
Ühe laadimispunkti suurim võimsus 22.1 kW
Sõiduki tüüp 1 ühenduste arv 0
Sõiduki CHAdeMO ühenduste arv 0
Paigalduspoolse ühenduse mudel 3-faasiline
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8719874452052
Muud tehnilised andmed
Paigaldusviis Seinale paigaldatav
Laius 195 mm
Kõrgus 320 mm
Sügavus 143 mm
Kuvariga No
Kere materjal Plast
Nimivõimsus 22.5 kW