| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | T4 10W/841 12x292 excl. pins (12x303 incl. pins) |
| Bränd | SPL Lighting |
| Kategooriad |
Luminofoorlambid T4
G5 pirnid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000108 |
| Lambipesa | G5 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Valguse värvus | 841 |
| Värvustemperatuur | 4100 K |
| Lambi võimsus | 10 W |
| Lambi nimetus | T4 |
| Pakkimistase 1 | 8718739046115 |
| Pakkimistase 2 | 8718739046112 |
| Pakkimistase 3 | 8718739046119 |