| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | T-PIECE H16100-400 TV |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC001540 |
| Mudel | Ilma liitmikuta |
| Võru liik | Perforeeritud profiil |
| Siseraadius | 300 mm |
| Kaabliredeli laius | 0 mm |
| Kaabliredeli laius | 400 mm |
| Kaabliredeli kõrgus | 100 mm |
| Sümmeetriline mudel | Yes |
| Külglati liik | Profiil (avatud) |
| Pakkimistase 1 | 7321677370481 |
| RAL-number | 0 |
| Materjal | Muul viisil |
| Materjal | Teras |
| Laia piluga mudel | No |
| Sobib tervikahelale | No |