SZ201-B25 Miniature Circuit Breaker - 1P - B - 25 A image 1
SZ201-B25 Miniature Circuit Breaker
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4016779996242
MPN: 2CDS251025R0255
Karp: 10
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi SZ201-B25 Miniature Circuit Breaker - 1P - B - 25 A
Bränd ABB
Kategooriad Kaitselülitid 25A
Päritoluriik* DE
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 2010 00
ETIM EC000042
Tunnusvool 25 A
Tunnuspinge 230 V
Vabasti tunnusjoon B
Laius mooduli arvudes 1
Pooluste arv (kokku) 1
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 230 V 6 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4016779996242
Pakkimistase 2 4016779996242
Muud tehnilised andmed
Pinge liik AC
Sisseehitussügavus 69 mm
Sagedus 50-60 Hz
Isolatsiooni nimipinge Ui 440 V
Voolupiirangu klass 3
Liigpinge kategooria 3
Saasteaste 2
Plahvatuskindel FALSE
Kaitseaste (IP) IP20
Kaitstud pooluste arv 1
Samaaegselt lülitatakse N-neutraaljuhti FALSE
Ühendatava juhi ristlõige, massiivsoonega 0,75-35 mm²
Ühendatava juhi ristlõige, mitmekiuline 0,75-25 mm²
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -25-55 °C
Süvistatud paigaldus FALSE
Lisaseadmed on võimalikud TRUE
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 400 V 6 kA
Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp 4 kV
Kirjeldus
SZ201-B25 Miniature Circuit Breaker B-Char., 6kA, 25A, 1P