| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SYSTEMLED DIMMmodul, extern zur Bedienung einer Leuchte, inkl. 3m Verbindungsleitung |
| Bränd | LED2WORK |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC002558 |
| Värvus | Must |
| Laius | 36 mm |
| Pikkus | 120 mm |
| Kõrgus/sügavus | 51 mm |
| Materjal | Alumiinium |
| Ruutperforeeritud | No |
| Helkurperforeeritud | No |
| Pakkimistase 1 | 4260556623009, 4260556623009 |